top of page
Merkinės fabrikas_Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinė_13.jpg

Lankytojams

Gamta ir istorija kuria lietuvio tapatybę. Manome, kad gilus ryšys tarp šių elementų turi būti mezgamas pamažu, susitinkant su autentiška aplinka „čia ir dabar“. Tik taip galime turėti jautrų ir artimą ryšį su aplinka bei pačiais savimi – tokiais, kokie esame šiandien. Atvykite džiaugtis gamtos grožiu, atsitraukti nuo rutinos bei pasisemti įkvėpimo – kūryba yra šių namų ašis.

Artimiausi renginiai

19

RUGPJŪTIS

Senovės dienos SAMANOS

RUGPJŪČIO 19-20 dienomis

Merkinės dvarvietė

4

RUGPJŪTIS

12:00

Aritmija 2023

RUGPJŪČIO 4 - 5 d.

Įvairios Merkinės vietos

28

LIEPA

13:00

Ukrainos valstybės diena

LIEPOS 28 d., PENKTADIENIS

Merkinės kultūros centras

Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinės fabrikas_Merkinė

Kur pavalgyti?

„Pasaulio puodai“ užgimę vienoje iš gerai pažįstamų Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionių pradėjo keliauti pas žmones – į renginius, šventes, o galų gale įsikūrė Merkinėje. Vytaras Radzevičius, tapo ne tik „Merkinės fabriko“ direktoriumi, bet ir neabejotinu vietinės bendruomenės mentoriumi. Paragauti „Pasaulio puodų“ virtuvės receptų svečiai čia atvyksta iš visos Lietuvos. 

merkines-fabrikas_shape background
Kaip atvykti?

Automobiliu

Merkinę galime vadinti „kryžkele“ ne tik tarp Lietuvos, bet ir tarp Lenkijos bei Baltarusijos miestų. Susisiekimas automobiliu čia puikiai išvystytas – nuo Vilniaus ar Kauno Merkinę skiria iki 1 val. 30 min. kelio, nuo Druskininkų, Alytaus – apie 30 min. Keliaukite su bičiulių kompanija ir kelias  neabejotinai „sutrumpės“, o taip pat prisidėsite prie tvaresnės aplinkos kūrimo.

Autobusu

Iš Vilniaus ir Kauno iki Merkinės ir atgal važiuoja keleiviniai tarpmiestiniai autobusai. Šie maršrutai veda į Prienus, Alytų, Senąją Varėną ir Druskininkus. Vykdami autobusu, pasiimkite ir dviratį – Dzūkijos nacionalinio parko direkcija yra parengusi jums ne vieną maršrutą pasivažinėjimui.

Traukiniu

Laukiame jūsų „Merkinės fabrike“ atvykstant traukiniais maršrutu Vilnius – Varėna. Sustojimų stotys jungia Valkininkus, Matuizas, Varėną ir Marcinkonis. Merkinės miestelis nuo pastarojo nutolęs 25 km. Nuo ten Merkinę lengvai pasieksite dviračiu.

Žemėlapiai
bottom of page