top of page
Merkinės fabrikas_Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinė_13.jpg
Logo elementas_Merkinės fabrikas_1

Lankytojams

Gamta ir istorija kuria lietuvio tapatybę. Manome, kad gilus ryšys tarp šių elementų turi būti mezgamas pamažu, susitinkant su autentiška aplinka „čia ir dabar“. Tik taip galime turėti jautrų ir artimą ryšį su aplinka bei pačiais savimi – tokiais, kokie esame šiandien. Atvykite džiaugtis gamtos grožiu, atsitraukti nuo rutinos bei pasisemti įkvėpimo – kūryba yra šių namų ašis.

Logo elementas_Merkinės fabrikas_2

Artimiausi renginiai

Logo elementas_Merkinės fabrikas_3

09

BIRŽELIS

18:00

Čiurlionis kitaip

BIRŽELIO 9 D., PENKTADIENIS

Merkinės dvarvietė

Logo elementas_Merkinės fabrikas_3

GEGUŽĖ

15:00

Gyvoji biblioteka Merkinėje

GEGUŽĖS 25 d., KETVIRTADIENIS

Merkinės kultūros centras

Logo elementas_Merkinės fabrikas_3

12

GEGUŽĖ

9:00

Verslumo skatinimo mokymai Merkinėje

GEGUŽĖS 12 d., penktadienis

Merkinės kultūros centras

Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinės fabrikas_Merkinė

Kur pavalgyti?

„Pasaulio puodai“ užgimę vienoje iš gerai pažįstamų Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionių pradėjo keliauti pas žmones – į renginius, šventes, o galų gale įsikūrė Merkinėje. Vytaras Radzevičius, tapo ne tik „Merkinės fabriko“ direktoriumi, bet ir neabejotinu vietinės bendruomenės mentoriumi. Paragauti „Pasaulio puodų“ virtuvės receptų svečiai čia atvyksta iš visos Lietuvos. 

merkines-fabrikas_shape background
Kaip atvykti?
Ikona_Kaip atvykti į Merkinės fabriką automobiliu?

Automobiliu

Merkinę galime vadinti „kryžkele“ ne tik tarp Lietuvos, bet ir tarp Lenkijos bei Baltarusijos miestų. Susisiekimas automobiliu čia puikiai išvystytas – nuo Vilniaus ar Kauno Merkinę skiria iki 1 val. 30 min. kelio, nuo Druskininkų, Alytaus – apie 30 min. Keliaukite su bičiulių kompanija ir kelias  neabejotinai „sutrumpės“, o taip pat prisidėsite prie tvaresnės aplinkos kūrimo.

Ikona_Kaip atvykti į Merkinės fabriką autobusu?

Autobusu

Iš Vilniaus ir Kauno iki Merkinės ir atgal važiuoja keleiviniai tarpmiestiniai autobusai. Šie maršrutai veda į Prienus, Alytų, Senąją Varėną ir Druskininkus. Vykdami autobusu, pasiimkite ir dviratį – Dzūkijos nacionalinio parko direkcija yra parengusi jums ne vieną maršrutą pasivažinėjimui.

Ikona_Kaip atvykti į Merkinės fabriką traukiniu?

Traukiniu

Laukiame jūsų „Merkinės fabrike“ atvykstant traukiniais maršrutu Vilnius – Varėna. Sustojimų stotys jungia Valkininkus, Matuizas, Varėną ir Marcinkonis. Merkinės miestelis nuo pastarojo nutolęs 25 km. Nuo ten Merkinę lengvai pasieksite dviračiu.

Žemėlapiai
bottom of page