top of page
Merkinės fabrikas_kinas_kino repertuaras_kino teatras Pasaka
Logo elementas_Merkinės fabrikas_1

Kinas

Logo_kino teatras Pasaka

Renovuotame Merkinės dvarvietės garažo pastate atsiras multifunkcinė erdvė, veikianti kaip kino teatro „Pasaka“ kino peržiūrų salė.

Kas vyksta?

Logo elementas_Merkinės fabrikas_2

Tikros istorijos

Programoje didelis dėmesys skiriamas informatyviam, įtraukiančiam ir įkvepiančiam dokumentiniam kinui. Specialistų kuruojama filmų programa pristato asmenybes, kuriančias alternatyvaus gyvenimo vizijas. Kinematografinės istorijos kviečia dialogui, skatina kūrybišką ir inovatyvų požiūrį. Siekdami skatinti žiūrovų sąmoningumą, esame parengę filmų programas tvarumo, darnaus gyvenimo su gamta, ūkininkavimo, atsakingo vartojimo temomis.

Logo elementas_Merkinės fabrikas_3

Eskursijos

Kalbėjimas tvarumo temomis, pasitelkiant kiną ir jį papildančias patirtis, leidžia atskleisti sąsajas su realiais žmonių gyvenimais, ieškoti atsakymų į kasdienes problemas. Ieškodami kaip sustirpinti kino patirtį, kai kuriuos kino seansus palydime filmo tematiką atliepiančiomiss ekskursijomis, degustacijomis ar susitikimais su vietiniais ūkininkais.

Logo elementas_Merkinės fabrikas_4

Kino edukacija

Vizualinis raštingumas tampa vis svarbesnis šiandieniniame kontekste, tiek suvokiant meno kūrinius, tiek kitas medijas. Neabejojame, kad vaikų ir jaunimo kino edukacija gali reikšmingai prisidėti lavinant kūrybiškumą bei kritinį mąstymą. Mūsų vizija – plačiai prieinamas kokybiškas kinas, kuris tampa ne tik laisvalaikiu, bet ir saviraiškos bei pasaulio pažinimo priemone. Čia, Merkinėje, kartu su „Kino pasaka“ auga intelektuali kino žiūrovų auditorija.

Logo elementas_Merkinės fabrikas_5

Festivalis

Vaikų ir jaunimo kino ir edukacinę programą papildys aplinkosaugos ir tvarumo temomis kalbantis kino festivalis. Specialiai jam įsigyti prestižiniuose festivaliuose pristatyti, dar niekur Lietuvoje nerodyti filmai.  Tikimės, kad festivalis taps unikaliu, kasmet organizuojamu ir laukiamu renginiu visoje Lietuvoje.

bottom of page