top of page
Merkinės fabrikas_Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinė_13.jpg

Bendruomenė

Kupini aistros ir meilės šiam kraštui esame pasirengę įgyvendinti savo sukurtą viziją ir prikelti dvarvietę naujam gyvenimui.

Svetingumas kviečiantis grįžti

Merkinė, savo klestėjimo metais, buvo vienas pagrindinių regiono centrų, suburdavusi amatininkus, prekeivius ir gamybininkus. Čia organizuoti amatininkų bei maisto turgūs, į kuriuos apsipirkti važiuodavo žmonės iš viso regiono ir tolimesnių kraštų.

 

Tikime, kad „Merkinės fabrikas“ vėl gali tapti kultūros, gastronomijos, ir edukacijos traukos centru. Čia jau dirba ir dirbs žmonės, glaudžiai susiję su šio krašto istorija, amatais bei papročiais. Kupini aistros ir meilės šiam kraštui jie pasirengę įgyvendinti savo sukurtą viziją ir prikelti dvarvietę naujam gyvenimui. 

Merkinės fabrikas_Vytaras Radzevičius_Pasaulio puodai_Merkinė_11.jpg

Ką veikiame?

Mokymai

Bendradarbiaudami su profesionaliais lektoriais rengiame mokymus ir gerosios patirties seminarus.

Partneriai ir mentoriai

Mūsų mentoriai – verslumo įgūdžių mokymus jau baigę ir savo verslus sukūrę  žmonės, tokie, kaip Vytaras Radzevičius ar Niels Peter Pretzmann. 

Bendruomenė

Dvarvietėje sutelkiame bendruomenę ir stipriname tarpusavio ryšius. Vietiniai įkvepia savo autentiškais pasakojimais, o mūsų kultūrinė erdvė tampa vieta, leidžiančia susitikti skirtingiems požiūriams. 

Amatų turgūs

Kviečiame savo auginamą, gaminamą ar kuriamą  produkciją pristatyti vietos ūkininkus ir gamintojus. Fabrike siekiame atkurti kadais čia klestėjusius amatus: saldainių, muilo, autentiškų krepšių gamybą. 

Kūrybinės dirbtuvės

Įkūrsime kūrybinių dirbtuvių erdvę vietos amatininkams ir tautodailininkams, kurioje jie galės vystyti ir komercializuoti savo veiklas.

Mokymai ir seminarai

Žmonių svetingumas yra didžioji Merkinės vertybė. Nuolat  grįžtantys svečiai čia nori rasti visas keliautojams būtinas paslaugas. Tai reikalauja pasirengimo, todėl siekiame prisidėti prie gyventojų verslumo stiprinimo – tobulinti jų kvalifikaciją, ugdyti tarpkultūrinę kompetenciją ir galimybę stiprinti praktinius įgūdžius. 

merkines-fabrikas_shape background
Registracija į mokymus ir seminarus

25

KOVAS

10:00

Gerosios patirties seminaras. Laimingų daržovių ūkis

KOVO 25 d., PIRMADIENIS

Merkinės fabrikas

18

KOVAS

10:00

Gerosios patirties seminaras. Pradėti verslą nuo sausainio.

KOVO 18 d., PIRMADIENIS

Merkinės fabrikas

bottom of page