top of page
< Atgal

Gerosios patirties seminaras. Pradėti verslą nuo sausainio.

Pradėti verslą nuo sausainio_Merkinės fabrikas_Merkinė

KOVO 18 d., PIRMADIENIS

Kaina:

nemokama

⭕️ Pirmadienį Merkinės fabrike - saldus gerosios patirties seminaras. Pradėti verslą nuo sausainio! Savo istorijomis dalinsis Kotryna Starkienė. Dalyvavimas, kava ir pietūs seminaro metu - nemokami, reikalinga tik registracija. https://forms.gle/XwUgNju91pnyueT76


⭕️ Kotrynos Starkienės paskaita žada linksmą ir įtraukiantį nuotykį, nuo pirmųjų, nedrąsių maisto gaminimo bandymų, iki vienos populiariausių nūdienos kulinarinių TV laidų „Kotrynos Burtai“.


⭕️ Ko klausyti, širdies ar proto, kai gyvenimas siūlo kelis kelius? Kaip neapsirikti? Kaip sukurti sėkmingą televizijos projektą, kurio formatas yra kurtas tiek daug kartų?


⭕️ Mamos, žmonos, aistringos virtuvės gerbėjos pasakojimas apie pradžią močiutės virtuvėje, sunkų darbą restorane, kulinarinius mokslus, drąsius sprendimus, instagramo pasaulį ir vos per metus itin sėkmingu tapusio TV projekto kasdienybę.


🔴 Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lthttps://forms.gle/XwUgNju91pnyueT76

bottom of page