top of page
< Atgal

Filmas „Viskas bus kitaip"

Kinas_Filmas_Viskas_bus_kitaip

LIEPOS 27 d., KETVIRTADIENIS

Kaina:

nemokama

Amžiaus cenzas N7, 1 val 33 min

Drama, šeimos

⭕️Liepos  27 dieną, 20.00 val., kviečiame į vokiečių režisieriaus Marteno Persielio filmo "Viskas bus kitaip" peržiūrą Varėnoje!

Šiame neįprastame kelio filme-pasakoje pasitelkiant mokslinius faktus iškeliama neatidėliotina mūsų dienų problema – biologinės įvairovės nykimas. Distopiškoje ateityje, 2054-aisiais, gyvenantys trys jauni maištininkai dega noru sužinoti, kas nutiko jų planetai ir leidžiasi į kelionę seniai prarasto gamtos grožio pėdsakais. Atsakymai slypi praeityje – straipsniuose iš 2020-ųjų jie randa raktą į stropiai slepiamą tiesą, o mums, žiūrovams, primena, kad gyvename laike, kur spalvinga ateitis vis dar įmanoma.

„Kai kurios temos reikalauja drąsių kalbėjimo formų. Taikliai apie filmą pastebėjo kino patriarchas Wimas Wendersas: „Tai viena tų nušvitimą primenančių patirčių, po kurių norisi stotis ir veikti.“ O išmintinga „Kino pavasario“ žiūrovė Benita stebėjosi: „Kodėl visi kalba apie „Squid Game“, kai yra toks svarbus filmas kaip šis? Jį būtina parodyti visiems!““ (Aistė Račaitytė)

Pasaulinė premjera: Ciuricho kino festivalis, 2021 m.

Apdovanojimai: „Max Ophüls Preis“ kino festivalio žiūrovų prizas, 2021 m.

Filmas bus rodomas parke šalia Karloniškės tvenkinio/kavinės „Draugai“, Varėnoje.

🔴 Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt

bottom of page