top of page
< Atgal

Vaikystės žaidimų diena

Renginys vaikystės žaidimų diena_Merkinės fabrikas_Merkinė

BIRŽELIO 04 d., ŠEŠTADIENIS, 11:00–17:00 val.

Kaina:

nemokama

Aprašymas:


Vasarą pasitinkame su Tarptautine vaikų gynimo diena. 


Birželio 4 d. minėsime šią dieną ir Merkinės fabrike: nuo ryto užsukite į ūkininkų ir amatininkų vasaros turgų, kuris vyks kiekvieną vasaros šeštadienį. Nuo vidurdienio kviečiame prisiminti vaikystės žaidimus: į veiklas įtrauksime ir jauniausius ir vyriausius. 


Vakarą sutiksime su animaciniu filmu visai šeimai „Kur dingo Ana Frank?”, o naktį kviečiame jaunimą praleisti Merkinės kultūros centre jaunimo kino naktyje, kurios metus žiūrėsime ir analizuosime tris filmus.


Dienos programa:


11:00–17:00 val., Merkinės fabriko VASAROS turgus, Merkinės fabrike prie dvarvietės

Merkinės ūkininkų ir amatininkų turgaus lankytojai ir svečiai galės įsigyti lauktuvių iš Dzūkijos: medžio dirbinių, juodosios ir raugo keramikos, ūkininkų produkcijos, sodinukų, natūralios kosmetikos, pušų spyglių sirupo, rankdarbių, odos dirbinių, amatininkų gaminių. 

DĖMESIO! Informacija turgaus prekybininkams tel. nr. 866109545.


Vaikystės žaidimai

12:00–17:00 val., Merkinės fabrike prie dvarvietės

Veiklos: dideli muilo burbulai, draugystės apyrankių pynimas, stalo žaidimai, tapybos dirbtuvės su dailininku Algimantu Roku Černiausku.

13 val. aktyvūs žaidimai: „Broleli, gelbėk”, „Aukšta žemė, „Katinas ant pečiaus tupėjo” ir kt.

14 val. šokinėjimo per gumytę varžytuvės;

15 val. žaidimo „Jenga” čempionatas;

16 val. Vytaro Radzevičiaus vaikystės žaidimas.


Merkinės fabriko renginiuose fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page