top of page
< Atgal

Susitikimas su žurnaliste ir rašytoja Vilma Kava

Renginys Merkinėje_Susitikimas su rašytoja ir žurnaliste Vilma Kava_Merkinės fabrikas

BIRŽELIO 25 d., ŠEŠTADIENIS, 17:00–18:30 val.

Kaina:

nemokama

Aprašymas


Merkinės fabriko scenoje kviečiame į susitikimą su iš Jungtinių Amerikos Valstijų gimtinėn grįžusia dzūke, žurnaliste ir rašytoja Vilma Kava. 


Apie knygas, rašymą, gyvenimą ir darbą Amerikoje, Tėvynės ilgesį ir Dzūkiją Vilma Kavą kalbins žurnalistė, irgi dzūkė Rūta Averkienė.


Vilma Kava gimusi Lazdijų rajone, baigė Lazdijų vidurinę mokyklą, vėliau – žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Prieš 17 metų su dukra išvyko gyventi į JAV, Čikagą. 2017 metais Lietuvos leidykla „Tyto alba“ išleido pirmą Vilmos Kava romaną „Aš tau sakau“. 2021 metais ta pati leidykla publikavo antrą romaną – „Tiesiog atsitiko“. Jungtinėse Amerikos Valstijose Vilma Kava redagavo lietuvišką savaitraštį „Čikagos aidas“, vedė tiesiogines informacines radijo laidas. Ji yra ilgiausiai pasaulyje lietuviškai leidžiamo laikraščio „Draugas“ tarybos narė. Į Lietuvą atvyko birželio 28–30 dienomis dalyvauti antrajame Pasaulio lietuvių rašytojų suvažiavime.


Merkinės fabriko renginiuose fotografojuoma ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page