top of page
< Atgal

Seminaras | Trumpalaikė nuoma: ką reikia žinoti

Seminaras_Merkinės fabrikas_Trumpalaikė nuoma_Merkinė

VASARIO 19 d., ŠEŠTADIENIS, 14:00 val.

Kaina:

nemokama

Aprašymas:


Vasario 19 d. 14 val. kviečiame į verslumo skatinimo seminarą apie trumpalaikę nekilnojamojo turto nuomą, kuris vyks Merkinės kultūros centre. 


Seminare bus aptariami svarbiausi „Airbnb“ platformos principai. Išsiaiškinsime, kas tai yra. Dalinsimės praktiniais patarimais, kaip paruošti apartamentus trumpalaikei nuomai, aptarsime, kiek priežiūros tokia veikla reikalauja ir kiek tai užima laiko? Paliesime pajamų ir išlaidų aspektą, aiškinsimės rizikas ir kaip joms pasiruošti.


Seminaro programa:

13.30 val. dalyvių registracija ir susipažinimas;

14.00–15.00 val. nekilnojamo turto brokerė Lina Leimontaitė pristatys „Airbnb“ trumpalaikės nuomos platformą;

15.00–15.15 val. kavos pertraukėlė;

15.15–16.00 val. projekto „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ vadovė Vilija Ramanauskienė pasidalins praktine patirtimi naudojantis „Airbnb“ ir Booking.com trumpalaikės nuomos platformomis;

16.00–16.15 val. kavos pertraukėlė;

16.15–18.15 val. asmeninės konsultacijos ir praktiniai užsiėmimai.


Seminaras vyks hibridiniu būdu – seminaro dalyviai gali pasirinkti jiems patogų nuotolinį ar kontaktinį būdą. Būtina registruotis čia: https://forms.gle/yPQUc6V31oSkRyNv8 (vietų skaičius ribotas). 


DĖMESIO! Kontaktinio seminaro metu būtina dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.
bottom of page