top of page
< Atgal

Gyvoji biblioteka Merkinėje

Gyvoji biblioteka_Merkinės fabrikas_Merkinė

GEGUŽĖS 25 d., KETVIRTADIENIS

Kaina:

nemokama

Aprašymas: Gegužės 25 d. Merkinės kultūros centre - „Gyvoji biblioteka“!

„Gyvoji biblioteka“ – tai vieta, kur žmonės tampa knygomis ir pasakodami savo istoriją griauna stereotipus apie socialinę atskirtį patiriančias visuomenės grupes.
"Gyvosiomis Knygomis" Merkinėje taps tarptautinio projekto "The missing piece" dalyviai iš skirtingų šalių. Šis projektas skirtas jaunimo ir kultūros organizacinių gebėjimų stiprinimui įtraukiant jaunus žmones į taikos kūrimo procesus (projektą finansuoja ES programa Erasmus+).

Renginys anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Renginys nemokamas, jo metu bus filmuojama ir fotografuojama.

15.00 -16.00 „Gyvoji biblioteka“ (susitikimas su tarptautinio projekto „The Missing Peace“dalyviais).

16.30 - 19.00 Dokumentinio filmo „Mano dukrai Samai“ peržiūra ir edukacija su Auguste Dudutyte.

Filmas „Mano dukrai Samai“ – tai jaunos motinos meilės laiškas dukrai, kviečiantis į nepaprastai intymią ir giliai sukrečiančią kelionę po moters gyvenimą kare. Filmui pasibaigus - vyks edukacija su Auguste Dudutyte. Augustė yra lygių galimybių tyrėja ir neformalaus ugdymo praktikė dirbusi su Jungtinėmis Tautomis, World Merit ir Lietuvos žmogaus teisių centru.

Filmas ir edukacija: tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt.

bottom of page