top of page
< Atgal

Gerosios patirties seminarai

Gerosios patirties seminaras_Merkinės fabrikas_Merkinė

SAUSIO 15 d., PIRMADIENIS

Kaina:

nemokama

Kviečiame į ne tik įdomius, bet ir naudingus gerosios patirties seminarus Merkinės fabrike! Dalyvavimas nemokamas, tereikia užsiregistruoti 👉 https://forms.gle/eAnsgtwy1CYeH9jK8


Pirmasis seminaras - jau sausio 15 dieną.


Nuo 10 val. Išnaudoti vietą, kurioje gyveni: Mėta House - svečių namai Merkinės vidury.

Nuo 13 val. „Aušrinės nameliai”  Gintarė Dūdaitė-Bartkienė Nakvynė toli nuo miesto. Kaip sukurti miško rojų savo rankomis?


Jame savo gerąja patirtimi ir istorijomis dalinsis svečių namai Mėta house bei Aušrinės. Linkime įsikvėpti paklausius gerų istorijų ir nebijoti rizikuoti!


Apie Mėta House 


Nuostabioje upių santakoje, mažame istoriniame miestelyje Merkinė, įsikūrusi Mėta House, nustebins Jus savo gražiomis apylinkėmis ir gamta. Pačiame miesto centre įsikūręs šeimos namelis, su vaizdu į bažnyčią leis Jums puikiai pasiekti visus lankomiausius objektus. Dar vadimas Dzūkijos perlu, apsuptas ežerų ir pušynų nuo senų laikų šis miestelis garsėja gastronomijos turizmu, istorijos ir įspūdingais kraštovaizdžiais.


Anželika Stančikienė

Logistikos įmonėje pardavimo vadovė


„Kelionių metu, stengdavausi rinktis jaukius mažus  šeimos viešbučius.  Prieš pat Karantiną  įrengiau butą Druskininkuose.  Pradėjau nuomoti trumpalaikiai nuomai. Ir kadangi žmonėms patiko, nusprendžiau : kodėl Merkinėje, tokioje gražioje vietoje neįrengus svečių namelio šalia savo gyvenamojo namo..( Kadangi tai buvo senas ūkinis pastatas, tik ūkiniams rakandams susidėti, iškart kilo mintis apie svečių namelį.) Be to   ir man  lengviau prižiūrėti ir tvarkytis. Svečiai galės grožėtis augančiais augalais ir mėgautis daržovėmis iš daržo.  Atsivežti augintinį ir užsisakyti lėtus pusryčius. Taip ir įvyko". 


Apie Aušrinės namelius


AUŠRINĖS istorija prasidėjo nuo stiprios moteriškos draugystės ir bendrų Dovilės ir Gintarės svajonių, kuriomis jos užkrėtė ir savo vyrus - Andrių ir Kęstutį. Taip po kelerių metų kūrybos, gimė AUŠRINĖS nameliai. AUŠRINĖS kūrėjai norėjo išskirtinės vietos apsistoti, kad ji būtų skirta ne masiniam vartojimui, kūrė tokią vietą, kurioje būtų galima atitrūkti nuo miesto, supančio šurmulio ir ilsėtis laukinėje gamtoje. Taip nutiko, kad kiekvienas namelis buvo sukurtas skirtingo charakterio, atspindintis kūrėjus, jų vidų, požiūrį į supančią aplinką, todėl jie yra pavadinti įkūrėjų vardais: Dovilės, Andriaus, Gintarės ir Kęstučio. 


Namelių interjeruose gausu įvairių asmeniškų detalių, kurios turi užuominas, prasmę, jas kūrėjai rinko keletą metų sendaikčiuose, bendrose kelionėse po Europą. Didžioji dalis baldų yra restauruoti, prikelti antram gyvenimui, lovos pagamintos ir kurtos pačių.

AUŠRINĖS yra įsikūrusi miško apsuptyje. Tai keturių namelių kompleksas šalia mažo ežeriuko, žvelgiantis į mišką kitame krante. AUŠRINĖS unikali vieta, kur pušys ir beržai ošia taip, lyg jūra būtų šalia, kur menas susilieja su gamta, dovanodamas išskirtinę jutiminę patirtį.


Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt

bottom of page