top of page
< Atgal

Jaunimo kino naktis

Kinas_Filmas_jaunimo naktis_Merkinės fabrikas_Merkinė

BIRŽELIO 04 d., ŠEŠTADIENIS, 21:00–iki ryto

Kaina:

nemokama

Renginio metu bus rodomi trys filmai

Aprašymas:


Renginio metu žiūrėsime tris filmus, taip pat vyks ir edukaciniai užsiėmimai susiję su filmų temomis. Kino nakties filmai:


„Išgyventi vasarą”, rež. Marija Kavtaradzė

Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema. Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasaros kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma… Filmo anonsas: https://youtu.be/pgMJRHqolTU.


„Širdys”, Rež. Justinas Krisiūnas

„Aš nenoriu būti gyva, aš noriu gyventi…” Šie filmo veikėjos Mildos ištarti žodžiai bene tiksliausiai atspindi pasakojimo esmę. O pati istorija rutuliojasi praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio Lietuvoje, toli nuo miesto šurmulio vaizdingame gamtos prieglobstyje įsikūrusioje sanatorijoje, kai dar nebuvo interneto, mobiliųjų telefonų, Facebook‘o ar Instagram‘o. Filmo anonsas: https://youtu.be/TBLJJ77jnEw.


„Ištraukti peiliai”, rež. Rian Johnson

Harlanas Tombris yra itin sėkmingas (ir, žinoma, turtingas) rašytojas, švenčiantis 85-erių metų sukaktį. Šia proga į jo namus suvažiuoja visa didžiulė Harlano šeima. Kitą rytą po puikaus vakarėlio Harlanas randamas negyvas. Bylą tiriantis detektyvas Blankas labai greitai ima įtarti, kad mirtis nebuvo tokia natūrali, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Uždraudęs gausiai susirinkusiems giminaičiams bei tarnams išeiti iš namo, detektyvas pasiraitoja rankoves ir ima aiškintis, kas padėjo Harlanui persikelti į aną pasaulį. Filmo anonsas: https://youtu.be/h6rJHsZUmSk.

Jaunimo kino naktį pristato kino teatras „Pasaka“


Vaikystės žaidimų dienos organizatoriai: Merkinės fabrikas ir Merkinės kultūros centras.


Merkinės fabriko renginiuose fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

bottom of page