top of page
< Back

Tarptautinis pleneras „Pasakojimas apie Merkinę"

Pleneras_Merkinės fabrikas_Merkinė

LIEPOS 17 - 23 dienomis

Price:

nemokama

Visą sekančią savaitę, liepos 17 - 23  dienomis, Merkinės fabrike vyks tarptautinis pleneras „Pasakojimai apie Merkinę“. Dailininkai iš įvairių Lietuvos miestų, Izraelio ir Ukrainos susirinks tapyti kvapą gniaužiančio Merkinės dvarvietės peizažo. Plenerą vainikuos darbų paroda, patikusius darbus galėsite įsigyti.   


Plenere dalyvauja tapytojai: 

Rūta Lesniauskienė – kuratorius 

Aleksandr Ganelin ( Izraelis) 

Anastasija Orlova ( Ukraina)

Raimundas Šimkevičius ( Kaunas) 

Ramūnas Dagys ( Radviliškis)

Ingrida Vaitkienė ( Alytus) 

Arūnas Vaitkus ( Alytus) 

Irina Amosova ( Vilnius) 

Irina Sorochinsky (Izraelis)  

Andrius Mosiejus ( Druskininkai)  

Audronė Vorevičienė ( Šakiai)   


Plenere prie profesionalių dailininkų prisijungs ir vietinių tapybos mylėtojų grupelė. Tai Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos suaugusiųjų grupė – Angelė, Ieva, Daiva, Lina, Violeta, dvi Virginijos ir Mindaugas. Visus juos į menų mokyklą atvedė noras laiką praleisti kitaip, bendrauti ir šio bei to išmokti, sužinoti. Tai įvairių profesijų, įvairaus amžiaus meno mylėtojai. Grupė gyvuoja jau dvejus metus.  


Plenero organizatorius - Merkinės fabrikas.  

Remėjai: Restoranas „Dzūkynė”, Vidmantas ir Vaida Jakavoniai, Merkinės užkandinė, Merkinės ledainė, Rūtos krautuvėlė, A. Diburienės IĮ, Log Forest, Aibė, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla.


Pleneras surengtas tarptautinio projekto „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt

bottom of page