top of page
< Back

Filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta"

Filmas_Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta_Merkinės fabrikas_Merkinė

BALANDŽIO 4 d., KETVIRTADIENIS

Price:

nemokama

71 min.

Dokumentika

⭕️ Balandžio kino edukacijas pradedame su Arūno Matelio dokumentiniu filmu „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta". Lauksime jūsų Merkinės fabriko Kepsnių ceche balandžio 4 dieną, ketvirtadienį, 18 val. 🎞️ Po filmo peržiūros lauks pokalbis su filmo režisieriumi.


⭕️ Dokumentinis filmas pasakoja apie vienas sudėtingiausių bei populiariausių dviračių varžybų pasaulyje – „Giro d’Italia“. Tačiau ne apie garbę ir šlovę. Šios juostos herojai – sudėtingiausius iššūkius įveikiantys ir lyderių užnugaryje esantys sportininkai, neturintys teisės į asmeninę pergalę. Oficialiai jie lūzeriai, kurie atvažiuoja paskutiniai. O iš tiesų - herojai, savo pasiaukojimu nutiesiantys kelią į pergalę komandos lyderiams, ir tapę universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais. Filmas pelnė 4 tarptautinius apdovanojimus ir Lietuvos kinematografininkų sąjungos pripažintas geriausiu metų lietuvišku filmu.


🔴 Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt 

bottom of page