top of page
< Back

Gerosios patirties seminaras. Kaip hobį paversti darbu.

Kaip hobį paversti darbu_Merkinės fabrikas_Merkinė

KOVO 4 d., PIRMADIENIS

Price:

nemokama

⭕️ Pirmadienį Merkinės fabrike laukia ypatingas gerosios patirties seminaras. Jame sužinosite, kaip hobis gali virsti darbu! 🦅Dalyvavimas, kava ir pietūs seminaro metu - nemokami, reikalinga tik registracija. https://forms.gle/Ryzk6ZWtNibe3BBt6


⭕️ Gerosios patirties seminarą su ves ornitologas, gamtos gidas Marius Karlonas, kuris po pristatymo visus dalyvius pakvies į 1-2 valandų paukščių stebėjimą Merkio pievose. 


⭕️ Jau du dešimtmečius paukščius stebintis Ornitologas Marius Karlonas gerosios patirties seminare pristatys savo dar neilgą, bet intensyvų gamtininko kelią: nuo vaikėzo, gaudančio driežus Merkio pievose ir lesinančio zylutes kieme, iki dabarties, kai paukščiai ir gamtosauga tapo jo vienintele gyvenimo veikla ir duona.  Marius atskleis savo istoriją, nuo ko ji prasidėjo, kur savam kely suklupo ir teko sunkiai keltis, kur tiesiog labai pasisekė, o ties kuo teko sunkiai dirbti, kad pasiektų savo išsvajotų rezultatų. 


⭕️ Trumpos paukščių stebėjimo išvykos metu ornitologas supažindins su Merkio slėnyje ties Merkine stebimais sparnuočiais, papasakos įdomių faktų apie juos ir pristatys, kuo jos vertingos, bei su kokiomis gamtosauginėmis grėsmėmis susiduria šiandiena.


🔴 Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt 

bottom of page