top of page
< Back

Kino edukacija su Meinardu Valkevičiumi

Animacijos edukacija_Merkinės fabrikas_merkinė

VASARIO 29 d., KETVIRTADIENIS

Price:

nemokama

⭕ Po trumpos pertraukos Merkinės fabrikas sugrįžta su kino edukacija! Šįkart su jaunaisias žiūrovais susitiks animatorius Meinardas Valkevičius. 

⭕ Vasario 29 dieną, 12.00 valandą, Merkinės V. Krėvės gimnazijos aktų salėje vyks edukacija bei bus rodomi šie filmai: 

🎬 THE PERFECT FIT / PATRIKAS

Tai draminė istorija apie drovų berniuką Patriką, gyvenantį vaikų namuose. Vieną dieną ekskursijos zoologijos sode metu pamatęs papūgas jis jomis susižavi taip, kad pats atranda savyje daugiau spalvų ir laisvės būti savimi, o jį supantys žmonės supanašėja į kitus matytus gyvūnus. Net jei tai dar labiau apsunkina jo gyvenimą tarp bendraamžių, o į vaikų namus užėję įtėviai keistai žiūri į Patriką – jis išlieka ištikimas sau.

Tukmė: 11min

Filmas apkeliavo visą pasaulį, sudalyvavo beveik 40 skirtingų kino festivalių, kelis iš jų laimėjo.

🎬 LOOK

Prisilietimas prie gamtos gali turėti labai ryškių ir ne visada teigiamų padarinių. Animacinis filmas “Look” nagrinėja žmonių ir gyvūnų ciklą žemėje. Išdrįsk pažvelgti ir pakeisk pasaulį.

Trukmė: 4min

Filmas apkeliavo visą pasaulį ir sudalyvavo beveik 140 filmų festivalių, kelis iš jų laimėjo.

Papasakosiu apie animacijos gamybą.

🎬 KAKĖ MAKĖ serialas

Kakės Makės nuotykiai, prasidėję namie, netruks išsiplėsti ir peraugti į skirtingus jos magiško pasaulio kampelius, kur ji sutiks savo išgalvotus draugus monstrus, piratus, pasakų princą, keistokai linksmą raganą, keliaus į Dantukų fėjos puotą, ieškos pabėgusių ausų, švęs svajonių gimtadienį ir... sutiks savo naują augintinį! Pagal rašytojos Linos Žutautės knygas sukurtą animacinį serialą „Kakė Makė“ įgarsino žymūs aktoriai ir atlikėjai: Giedrius Savickas, Ineta Stasiulytė, Džiugas Siaurusaitis, Vaidotas Valiukevičius ir kiti.

Vienos serijos trukmė -  12min.

🔴 Tarptautinis projektas „Vietos kultūros verslumo skatinimas – Merkinės dvarvietė“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti www.eeagrants.lt

bottom of page